Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

SvarbuServerio taisyklės

Elgesio serveryje taisyklės kurias būtina perskaityti ir žinoti kiekvienam

Skaityti plačiau

SvarbuForumo taisyklės

Elgesio diskusijų forume taisyklės kurias reikia žinoti visiems.

Skaityti plačiau

Serverio monitorius

Serverio IP: samp.new.lt:7777

Serverio versija: -

Šiuo metu serveryje žaidžia:

- / -

Mūsų teamspeak 3 serveris

Serverio IP: ts.Newdayrp.lt Prisijunge: - / -

You_Know

N.Draugas You_Know

Recommended Posts

Paskelbta (redaguota)

N.Draugas You_Know

Sveikas NDR kitaip sakant New Day Role Play žaidėjau, rašau šį motivacinį laišką todėl nes, noriu tapti serverio dalimi ir padėti serveriui plėstis. Pradėsiu nuo prisistatymo kuris skambėtu tai, mano vardas Džiugas šiuo metu man yra 14 metų. Esu sportiškas vaikinas iš Jonavos, mėgstu praleisti laiką futbolo aikštėje su savo geriausiais draugais. Likusį laiką kaip ir visi kiti paaugliai atlieku namu darbus ir panašiai. Po namų darbų visą laiką praleidžiu prie kompiuterio (aišku ribotą laiką nes reikia ir į mokyklą 😕 ) ir žaidžiu GTA SAMP. Šiuo žaidimu jau mėgaujuosi gal ketverius metus. Nuo SAMP yra užsilikę keli charakterio bruožai kaip: Pyktis, komunikabilumas (nežinau ar tai galima pridėti prie bruožų), šiek tiek agresijos. Be jų ir seniai įgyti mano charakterio bruožai tokie kad galiu tramdyti kaip sakoma tą gaunama pykti, esu geros širdies nes, kartais mokykloje būdamas mušeika vis tiek širdį kažkaip gaila tai.... Buvo klausta manęs kodėl noriu į šias pareigas? mano atsakymas būtų, kaip ir minėjau esu geros širdies ir manau kad šiose pareigose išmoksiu iš viso nepykti, atleisti visiems kas padarė man blogo. Noriu padėti naujokams toks kaip kad aš esu. Mano planai šitam serveryje yra išlikti kuo ilgiau Naujokų pagalbininku bei padėti serverio valdžiai. Kodėl būtent aš? Ištikrūjų nežinau, nepažystu kitų asmenų kurie stengiasi gauti šitas pareigas tad nežinau kodėl būtent aš.

Pirma situacija:

Prie jūsų pribėga žmogus kuriam jūs jau padėjote vakar ir sako "Zdarov nebeturiu pinigų gali biški duot? neužtenka man kažkam ten" Ką darote?
Jūsų veiksmai: Paklausiu kokia kaina to kažko ko tai reikia. Jam atsakius apsvarstyčiau ar man užtektu pinigų duoti kitiems naujokams, jeigu taip paskolinčiau bent kažkiek pinigų ir tęsčiau savo darbą.

Antra situacija:

Važiuojate gatve,ir pastebite, kad vienas žmogus bėga pasišokinėdamas kažkur tarp namų su mažai gyvybės. Ką darote?
Jūsų veiksmai: Paklusiu ar reikia pagalbos, jeigu atsako taip, nuvežu iki ligoninės jį pagydo ir tęsiam kelionę iki jo norimos vietos.

Trečia situacija:

Jums parašo naujokas: "Mane mafija pagrobė laikant teises veža kažkur padėk kažkaip" Ką darote?
Jūsų veiksmai: Kviečiu policija, jį išlaisvinus duodu pinigų ant kito vairavimo.

Ketvirta situacija:

Pamatote,kad serveryje naujokas kuris net komandų dorai nesupranta. Ką darysite?
Jūsų veiksmai: Padedu apsiprasti bei suvokti kaip veikia tos komandos.

Penkta situacija:

Atėjęs naujokas nenori jūsų pagalbos ir sako gerai atsiknisk reiks pasikviesiu Ką darysite?
Jūsų veiksmai: Tiesiog paliksiu jį ramybėje nes, žmogus netramdo savo pykčio.

Šešta situacija:

Gaunate žinutę: "Jei pakviesiu savo draugą duosi 10 kristalų?" Ką darysite?
Jūsų veiksmai: Kadangi tai nėra mano darbas suteikti tuos ''KRISTALUS'' tai atrašyčiau tokia žinute: Tai nėra mano darbas, susisiekite su savininku ir aptarkite šią temą.

Septinta situacija:

Esate evente,ir čia gaunate žinutę:"Sv,esu naujokas noriu įsidarbint,bet prašo kažkokio paso". Ką darysite?
Jūsų veiksmai: Jeigu esu vedėjęs paprašau kokio administratoriau kad jam padėtu o jeigu tiesiog dalyvauju, tiesiog palieku eventą ir padedu jam gauti pasą.

Redaguota nario You_Know

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikas,ačiū už tavo norą tapti mūsų serverio dalimi. Tačiau mums labai nepatiko tavo minimas pyktis ir agresija,jie ne tik kad netinka šioje pareigose,bet ir apskritai yra nesubrendusio žmogaus bruožas,priekaištų čia nėra ,amžius tiesiog toks tavo. Toliau tavo slapyvardis sukurtas ne pagal forumo taisykles,todėl tu čia taip pat gauni didelį riebų minusą (ir jei būsi pastebėtas forumo moderatoriu gali būti ir nubaustas), Toliau 

Cituoti

Šešta situacija:

Gaunate žinutę: "Jei pakviesiu savo draugą duosi 10 kristalų?" Ką darysite?
Jūsų veiksmai: Kadangi tai nėra mano darbas suteikti tuos ''KRISTALUS'' tai atrašyčiau tokia žinute: Tai nėra mano darbas, susisiekite su savininku ir aptarkite šią temą.

Čia tu rašai ,kad siųsi pas savininkus. Tik klausimas kam? savininkai gi niekur nežadėjo,kad jie dalins kristalus naujokams,o ir tu pats gali jų turėti ,todėl čia jau turėjai pats nuspręsti duoti iš savęs ar neduoti.  Kaip bebūtų šį kartą mes atsisakysime tavo kandidatūros į šias pareigas . Ačiū ir iki

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie projektą

New Day Roleplay- Tai projektas kuris atneš jums kiekvieną dieną kažką naujo. Tai projektas kur žaidimą riboja tik jūsų fantazija. Tai projektas kuriame jūs galite būti kuom tik norite gyventojas,benamis,svečias,gaujų narys,mafijos narys ,ūkininkas mėgstantis ramų gyvenimą ar bet kas kitas. New Day Roleplay - niekas nebaigta tam kas dar gyvas.

Naudingos nuorodos

Mūsų partneriai

Dizaino piešimas: heicmeister

Visos teisės saugomos © 2018-2019 NEWDAYRP.LT

Dizaino kodavimas: mantasDEV

• Kurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad siekiant geresnių naršymo sąlygų, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Galėsite bet kada atšaukti savo pasirinkimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.