Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

SvarbuServerio taisyklės

Elgesio serveryje taisyklės kurias būtina perskaityti ir žinoti kiekvienam

Skaityti plačiau

SvarbuForumo taisyklės

Elgesio diskusijų forume taisyklės kurias reikia žinoti visiems.

Skaityti plačiau

Serverio monitorius

Serverio IP: samp.new.lt:7777

Serverio versija: -

Šiuo metu serveryje žaidžia:

- / -

Mūsų teamspeak 3 serveris

Serverio IP: ts.Newdayrp.lt Prisijunge: - / -

Pofka_Salivop

STT lyderis Pofka_Salivop

Recommended Posts

Laba diena,

Mano vardas Povilas, man 22 metai, buvau palangiškis, studijų laiku teko gyventi ir dirbti Kaune, na o šiais metais persikrausčiau į Vilnių. Šiaip esu sportuojantis, nepaisant to ar mėgčiau tai ar ne, mano atveju tai privalu daryti. Jei žmogiška kalba kalbant, ir nesakant pilnos mano pareigybės, tai esu mobilios kuopos būrio pareigūnas Vilniau AVPK. be darbo bei sporto, mėgstu keliauti, per metus bent į 3 keliones iškeliu tai tikrai. Taip pat turiu savo įmone, nes pareigūno atlyginimas nėra pats didžiausiais, bet labiau dirbu iš idėjos, ne dėl algos. Labai nenoriu detalizuotis, nes tai tiesiog žaidimas, jo serveris/forumas. Tad gal plačiau papasakosiu apie save - sa-mp'e. Neslėpsiu, esu ganėtinai žinomas žaidėjas, dažniausiai užimantis policijos departamento vadovo postus GRP stiliaus projektuose. Tačiau visada rinkčiausi RP projektus, tačiau kaip žinia, Lietuvoje su tokiais projektais sunkoka. Na aš dirbu policijoje, galite mano charakterį, jų bruožus ir nuspėti. Gali kilti klausimas, kodėl aš noriu ne į Policiją, o į STT? Labai paprastas, dogberry'io projekte, turėjau tokias pareigas pačioje policijoje, skyrius kuriame dirbau vadinosi "Internal Affairs", buvau atsakingas už papeikimus, skundus, pareigūnų neteisėtus veiksmus, jų užkardimą, tarnybinius patikrinimus, bylos rengimą bei perdavimą atsakingiems asmenims. Tiesa, šis padalinys nebuvo pilnai užbaigtas, todėl man davė laisvę jį perdaryti. Pamatęs jog šiame projekte yra net visai atskira frakcija, supratau jog tai ta sritis, kurioje galėčiau atiduoti savo sukauptas žinias tiek policijoje, tiek Internal affairs, padaryti iš tų sričių miksą, atrinkti tai kas tinka čia, ir padaryti labai įdomia, galbūt *ne visiem prieinamą įstaiga. *Ne visiem prieinama įstaiga - turiu omenyje jog sunkios atrankos, privaloma nepriekaištinga pretendento reputacija.

Pirma situacija:

Prie jūsų pribėga žmogus kuris jums balso ryšiu sako "Mentai korupcija užsiima sulaikė paprašė pinigų sumokėjau paleido?" Ką darote?

Jūsų veiksmai: Atsakysiu į šią situaciją kaip statutinis STT tarnautojas. Nustatyta ir patvirtinta STT lyderio tvarka, priimu pareiškėjo paraišką, įrodymus apie galimai neteisėtą veiklą, užtikrinu jog pranešėjas taptu slaptu liudininku ir jo tapatybė būtų nežinoma tretiesems asmenims. Pareiškėją paleidžiu, su mintimi jog tyrimo eigoje jis dar gali būti apklaustas ar sulaikytas. Surinktą medžiagą analizuoju, jeigu svarūs įrodymai, atlieku tarnybinį patikrinimą dėl netesėtų pareigūnų veiksmų, korupcijos, pareigūno vardo pažeminimo. Patikrinimo išvadas teikiu STT lyderiui ar kitam atsakingui vadovui. Gavus leidimą, minėtas pareigūnas sulaikomas, apie tai informuojamas departamento vadovas. Pareigūnui skiriamos nuobaudos, teisinės priemonės. Pareiškėjas pilnai išteisinamas, jam atsakomybė už duotą kyšį netaikoma, nes apie duotą ir pareigūno priimtą kyšį pranešė iškart. Jeigu minėta situacija būtų kitokia, įrodymai būtų netikslūs, o pagrindo sulaikyti pareigūno nebūtų, tam tikri žvalgybiniai veiksmai būtų atlikti. Tarkim apie tokį įvykį būtų užvesta bylą su pareigūno ir pareiškėjo duomenimis, jog nutikus panašiam įvykiui, turėtumėme šiokia tokia istoriją. Taip pat galbūt būtų atliktas neplaninis departamento patikrinimas. Jei būtų tokia situacija, jog toks žmogus kreiptųsi tiesiogiai į mane, dėl situacijos, priimčiau medžiagą, paraišką, ir ją perduočiau tokio tipo bylas kuruojančiam pareigūnui.

Antra situacija:

Važiuojate gatve,ir pastebite, kad vienas žmogus su mažai gyvybės kažkur bėga. Ką darote?

Jūsų veiksmai: Nesiimant jokių neteisėtų veiksmų, be savo statuso, tiesiog pasiteirauju kas nutiko, pasiūlau iškviesti medikus, jeigu tai buvo kriminalinis įvykis, apie tai pranešu policijai, ir laukiu jų atvykstant. Jeigu žmogus bėga, ir neatsako į mano klausimus, apie tai pranešu policijai, kad išsiaiškintų kas nutiko, galbūt tai nusikaltėlis kuris bėga iš įvykio vietos.

Trečia situacija:

Gaunate informacijos,kad mafija ruošiasi grobti ne vieną parduotuvę rajone?Ką darysite

Jūsų veiksmai: Iš tokios informacijos gavėjo, stengiuosi išpešti kuo daugiau informacijos. Tokia informacija disponuoti su paprastais pareigūnais negaliu, ją perduodu policijos departamento lyderiui, ar kitiems aukšto laipsnio ar tokių veikų skyriaus pareigūnams. 

Ketvirta situacija:

Jums skambina žmogus kuris sako ,kad jį pagrobė mafija ir nepaleidžia kol išpirkos nesumokės. Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Surenku apie įvykį kuo daugiau informacijos, tarkime kokioje vietoje pagrobtas žmogus, kiek šalimais yra asmenų, kaip ginkluoti, ar su juo elgiasi padoriai. Tokią informaciją perduodu policijos departamentui, na o mes užtikriname jog visas procesas vyktų sklandžiai, ir stebime veiksmus.

Penkta situacija:

Gaujų susišaudymo metu gaunate žinutę "Ė gaujai padeda mentai" Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Panaši kaip pirma situacija, tačiau ši inkriminuojama kur kas aukštesnio lygio. Kiekviena minutė svarbi, nes reputacija, pasitikėjimas, aplamai teisingumas stipriai krenta civilių akivaizdoje. Tad sušaukiu pasitarimą su skyrių viršininkais bei už tokias veikas atsakingus pareigūnus. Analizuojame gautą informaciją, atliekame tarnybinį patikrinimą, jeigu patikrinimo rezultatai teigiami, pareigūnai sulaikomi, pradedamas viso departamento auditas, tiriama ar prie to negalėjo prisidėti aukštesnio rango pareigūnai, slaptai įsidarbiname į policija. Bandome užmegzti kontaktą su tokią informaciją pateikusiam piliečiui, nepaisant to, jei tai yra gaujos narys. Visą įvykį segame į bylą, jų archyvus. Pačio tyrimo ar audito detalų neatskleisiu, kaip jis bus vykdomas ir taip toliau, nes tada turėčiau mažesnį pranašumą atliekant tokius veiksmus, kai adresatas jau žinotų visą mano tyrimo eigą, punktus. Tokie dalykai tiek realybėje, tiek žaidime, yra rezonansiniai, ir tai paliečia visus, nuo civilių, iki aukščiausios valdžios, tad tokie tyrimai visada bus įslaptinti, na nebent tyrimo pabaigoje, bus išviešinti kaip pavyzdys, jog taip negalima daryti, ir visi tokie veiksmai turi atoveiksmius bei atsakomybes.

Šešta situacija:

Jūsų pavaldinys neprisijungia jau 3 dienas Ką darysite?

Jūsų veiksmai: STT pareigūnų taisyklėse yra aiškiai apibrėžti įsakymai, tvarka. Jų nevykdymas be pateisinamos priežasties, užtraukia atsakomybę. Konkrečiai negaliu atsakyti kas tokiam pavaldiniui nutiktų, kol dar neturiu pačios tvarkos vizijų.

Septinta situacija:

Ateina kolega ir sako "ė duok man iš savo inventoriaus automatą,šovinių ir pan dalykų". Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Na tokioje įstaigoje privalu jog būtų tam tikras etiketas, tačiau nepaisant to, kaip manęs paklausia, aš tiesiogiai atsakingas už viską, nepaisant to, kad ir kiek pavaduotojų ar kitų atsakingų pareigūnų paskirčiau į tam tikras sritis ar skyrius. Žinoma jog bus suteikta visa reikiama ekiputė, amunicija bei kiti dalykai, ko reikia jog pareigūnas galėtų tinkamai atlikti savo pareigas. Tikiuosi jog pasiruošimas, logistika, bei pavaldūs pareigūnai užtikrins jog tokių situacijų nebūtų, o pareigūnas gautų viską iškart, net neprašius.

Aštunta situacija:

Žaidėjas sako "Ė nuskraidink mane į mafijos baze savo sraigtasparniu" Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Na aš asmeniškai neturiu sraigtasparnio, visas transportas yra tarnybinis, todėl bet koks jų panaudojimas saviems tikslams, yra neteisėtas.

Devinta situacija:

Gaunate iškvietimą,kad žaidėjas užpultas kažkur gaujų zonoje Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Tokį iškvietimą perduosiu policijai. Tai yra policijos departamento darbas.

Dešimta situacija:

Esate evente,bet tuo metu jūs tik vienas prisijungęs,ir čia staiga ateina iškvietimas apie tai ,kad policija perdudoa ginklų mafijai už ką gauna narkotikų. Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Niekada nesu ir nebūsiu event'e. O kaip ir minėjau pirmoje bei penktoje situacijoje, jog imsiuosi visų teisėtų veiksmų, jog tokią galimai neleistiną veiką užkardyti. Jeigu nėra galimybės bei pajėgų tuo metu sulaikyti tokius pareigūnus, padarau visus veiksmus iki sulaikymo, jog prisijungus daugiau kolegų, beliktų tik tokius galimai korumpuotus pareigūnus - sulaikyti.

• Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labas,na pirma ką galiu pasakyti yra VAU! Tikrai super anketa ,tikrai mums viskas labai tiko ir patiko .Tą ir norėjome pamatyti nors ir buvome nuleidę kartelę žemiau nesitikėdami ,kad atsiras ant tiek rimtų žmonių ,tačiau čia pasirodei tu kuris ją užkėlė į neregėtas aukštumas. Tikrai labai džiaugiamės, kad pasirinkai mūsų projektą ,nepatingėjai ir atsakingai užpildei anketą,tavo vizija ir požiūris į RP stilių tikrai aukščiausiame lygyje. Nebeturiu ką pridurti , Ačiū ir sveikinu gavus STT lyderio pareigas. Laukiame tavęs Discord programoje apmokymams ir pokalbiui. Iki susitikimo. Turite 48 valandas susisiekimui ir apmokymams ,kitaip anketa bus atmesta. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie projektą

New Day Roleplay- Tai projektas kuris atneš jums kiekvieną dieną kažką naujo. Tai projektas kur žaidimą riboja tik jūsų fantazija. Tai projektas kuriame jūs galite būti kuom tik norite gyventojas,benamis,svečias,gaujų narys,mafijos narys ,ūkininkas mėgstantis ramų gyvenimą ar bet kas kitas. New Day Roleplay - niekas nebaigta tam kas dar gyvas.

Naudingos nuorodos

Mūsų partneriai

Dizaino piešimas: heicmeister

Visos teisės saugomos © 2018-2019 NEWDAYRP.LT

Dizaino kodavimas: mantasDEV

• Kurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad siekiant geresnių naršymo sąlygų, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Galėsite bet kada atšaukti savo pasirinkimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.