Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

SvarbuServerio taisyklės

Elgesio serveryje taisyklės kurias būtina perskaityti ir žinoti kiekvienam

Skaityti plačiau

SvarbuForumo taisyklės

Elgesio diskusijų forume taisyklės kurias reikia žinoti visiems.

Skaityti plačiau

Serverio monitorius

Serverio IP: samp.new.lt:7777

Serverio versija: -

Šiuo metu serveryje žaidžia:

- / -

Mūsų teamspeak 3 serveris

Serverio IP: ts.Newdayrp.lt Prisijunge: - / -

Roy_Lee

Policijos lyderis Roy_Lee

Recommended Posts

spacer.png

Motyvacinis ir informacinis laiškas - policijos lyderis

Sveiki, Esu Rokas, jau kaip ir žinote man yra 17 metų. Daug apie save nekalbėsiu, tiesiog esu vaikinas, kuris žavisi policijos darbu, ir netolimoje ateityje planuoja savo gyvenimą susieti su policijos darbu. Policijos darbo lyderiu pasirinkau būti todėl, nes turiu tikrai daug patirties TSSG pusėje, ir suprantu kaip reikia valdyti, ir prižiūrėti darbuotojus. Pildau į Policijos lyderiu todėl, nes turiu didelės patirties tiek žaidime,  tiek vadovavime. Esu kituose projektuose buvęs policijos direktorius, sakyčiau sekėsi labai gerai, nes turėjau LABAI gerą pavaduotoja. suprantu, kad šis darbas reikalauja geležinės kantrybės, ir nervų, bet aš esu pasirengęs priimti man skirtus iššūkius. Esu tinkamai pasirengęs atlikti šias pareigas, su dideliu noru, ir nekantrumu sieksiu direktoriaus posto, dėl to kad būčiau Policijos departamento vadovas, ir darbuotojų direktorius. Policijos darbas - tai pagrindinis darbas serveryje, kuri prižiūri viešąja tvarka miestuose, reaguoja į įvairiausius iškvietimus, gaudo nusikaltėlius, ir neleidžia plisti tiek narkotinėms medžiagoms, tiek nelegaliems ginklams. Tai tiek apie save, ir apie policijos darbą, dabar eikime prie situacijų.

Pirma situacija:

Prie jūsų pribėga žmogus kuris jums balso ryšiu sako "Ė padėk gauja gaudo mane grobia padėk?" Ką darote?

Jūsų veiksmai: Įsisodinčiau žaidėją į savo transportą, ir nuodugniai apklausčiau, kas tiksliai bando tave pagrobti, ir kodėl taip manai.

Antra situacija:

Važiuojate gatve,ir pastebite, kad vienas žmogus šaudo į kitą ir garsiai keikiasi bei įžeidinėja vienas kitą balso ryšiu. Ką darote?

Jūsų veiksmai: Pasikviečiu pastiprinimo, nes jų du, o aš vienas, tada juos sugavę uždedame įtarimų, už ginklo rodymą, naudojimą viešoje vietoje, tada civilio užpuolimą, ir įžeidinėjimą, ir atimame ginklus.

Trečia situacija:

Gaunate iškvietimą kuris yra už miesto ribų?Ką darysite

Jūsų veiksmai: vyksiu į iškvietimą

Ketvirta situacija:

Pamatote čyterį  kuris trankosi į žmonęs ir juos mėto į orą. Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Pasidarau įrodymus, jeigu turiu admin ban 24 val, jeigu neturiu admin, tada rašau forume cheaterių gaudytojui, ir siunčiu įrodymus.

Penkta situacija:

Su jumis susisiekia asmuo kuris aiškina,kad gatvėse stovi mafijos tris mašinos ir trugdo eismui Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Atvykstu į įvykio vietą, jeigu mašinose yra žmonių žodžiu liepiu pasitraukti nuo kelio, jeigu neklauso, uždedu įtarimų už pareigūno neklausymą. 

Šešta situacija:

Jūsų pavaldinys neprisijungia jau 3 dienas Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Bandysiu susisiekti su žaidėju, jeigu neatsako bus svarstomas, dėl atleidimo iš darbo.

Septinta situacija:

Ateina kolega ir sako "ė duok man iš savo inventoriaus ginklą". Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Nedalinu ginklu, nesvarbu, kad kolega.

Aštunta situacija:

Pamatote greitai bėganti tarp namų žaidėją Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Bandysiu susistabdyti jį ir paklausti kas nutiko.

Devinta situacija:

Gaunate iškvietimą,kad žaidėjas atsirenkė į kitą žaidėją,apšaudė jį ir pabėgo Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Atvykstu į įvykio vietą apklausiu nukentėjusi, paklausiu gal turi įrodymus, ir tada susiradęs įtariamąjį sulaikysiu,

Dešimta situacija:

Esate evente,bet tuo metu jūs tik vienas prisijungęs,ir čia staiga ateina iškvietimas apie pagrobta ir į mašiną įmesta žaidėją. Ką darysite?

Jūsų veiksmai: vyksiu vaduoti žmogaus, nors ir esu vienas, stengsiuosi susisiekti su kolegomis, kad kuo greičiau atvyktų į žaidimą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labas dar kartą 🙂 Bandai vienu bandymu dvi kėdes užsėsti pildydamas iškart į du postus vienu metu? . Forumo moderatoriaus anketa buvo tikrai silpna ir netenkinanti mūsų , tačiau ši anketa yra kiek geresnė. Klausimų atsakymai man patiko logiški paprasti ir tokie kokie ir turėtų būti . Klausime apie Čyterius sakai,kad jei turi admin pareigas tu duodi jam ban? Bet mes gi kalbam apie policijos lyderio pareigas kurios niekaip nesusijusios su admin pareigomis ,tad kodėl tu jas turėtum turėti? ir kodėl tada tu iškart bėgi į forumą,o ne bandai savo policijos galiomis jį sustabdyti? Surakinti? Pasodinti į kalėjimą? ir tada jau pranešti administracijai.Mūsų serveryje tokio dalyko kaip čyteriu gaudytojas nėra.. ir niekur jo nėra ,tai yra serverio administratoriai kurie ir prižiūri tvarką,vėl susiduriama su terminų nežinojimu. Penktojoje situacijoje tu mini ,kad jei sutiksi tris mafijos mašinas liepsi pasitraukti nou kelio ,o jei ne uždėsi įtarimo lygį? O kodėl tada tiesiog nepaskambinus mechanikams,kad jie nutemptų mašiną į baudų aikštelę ar patiems neišsikvietus pastiprinimo su tralu ,kad nutempti mašinas? Suprantu šio dalyko galėjai ir nežinoti ,nes nesi buvęs serveryje ,tad šį klausimą užskaitau :). Toliau klausime apie ginklo davimą iš inventoriaus kolegai piktai atsakai,kad nedalini ginklų nesvarbu ,kad kolega,bet gi tu lyderis? tu rūpiniesi policijos veikla ,veži jiems prekes pildai sandėlius ir kontroliuoji policijos darbą,kodėl tu jam nenorėtum pasakyti ,kad nueik į sandėlį ir pasiimk prieš tai paklausęs kur dingo senasis ginklas ir kam tau jo dabar apskritai reikia? Vėl susiduriama su loginio mastymo klaidomis....  Visas kitas situacijas atsakiai gerai. Anketą vertinčiau 7 balais iš 10. Todėl tau bus skiriamas 2 savaičių bandomasis laikotarpis policijos lyderio pozicijoje. Sveikinu ir prašau susisiekti su manimi discord programoje per 24 valandas apklausai ir apmokymams.

NARIUI NESUSISIEKUS SU ADMINISTRACIJA DVI DIENAS JIS YRA ŠALINAMAS IŠ POLICIJOS LYDERIO POSTO BE TEISĖS DAUGIAU GAUTI BET KOKĮ LYDERIO POSTĄ,O ATRANKA YRA TESIAMA.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie projektą

New Day Roleplay- Tai projektas kuris atneš jums kiekvieną dieną kažką naujo. Tai projektas kur žaidimą riboja tik jūsų fantazija. Tai projektas kuriame jūs galite būti kuom tik norite gyventojas,benamis,svečias,gaujų narys,mafijos narys ,ūkininkas mėgstantis ramų gyvenimą ar bet kas kitas. New Day Roleplay - niekas nebaigta tam kas dar gyvas.

Naudingos nuorodos

Mūsų partneriai

Dizaino piešimas: heicmeister

Visos teisės saugomos © 2018-2019 NEWDAYRP.LT

Dizaino kodavimas: mantasDEV

• Kurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad siekiant geresnių naršymo sąlygų, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Galėsite bet kada atšaukti savo pasirinkimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.