Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

SvarbuServerio taisyklės

Elgesio serveryje taisyklės kurias būtina perskaityti ir žinoti kiekvienam

Skaityti plačiau

SvarbuForumo taisyklės

Elgesio diskusijų forume taisyklės kurias reikia žinoti visiems.

Skaityti plačiau

Serverio monitorius

Serverio IP: samp.new.lt:7777

Serverio versija: -

Šiuo metu serveryje žaidžia:

- / -

Mūsų teamspeak 3 serveris

Serverio IP: ts.Newdayrp.lt Prisijunge: - / -

Tony_Morello

Vyriausybės lyderis Tony_Morello

Recommended Posts

Labas vakaras mielieji administracijos atstovai, šiandien skaitote mano kandidaturine anketą į vyriausybės lyderio pareigas, pradėkime nuo susipažinimo, tai mano vardas Gytis, man yra 22 - ieji metai, gyvenu mažame miestelyje pavadinimu Šeduva, šiuo metu studijuoju "kompiuterinės technikos operatoriaus" profesiją Šiauliuose ir gyvenu bendrabutyje, mano pomėgiai yra ganėtinai įvairus, tačiau šiuo metų savaitgaliais daugiausia dėmeio skirkiu savo numylėtajai merginai, su kuria ir praleidžiu daugiausia laiko, o jai dar grįžtant prie pomiegių, tai dažniausiai užsiimu su forumu kurimu ir pačių kompiuterių priežiūra. MAno charakteris nėra vienas iš sunkesniu, su manim galima labai greitai susibendrauti,bet aišku ne iki tokio lygio jog pradedama gauti mano malone, nesu toks žmogus kuris labai greitai pasiduoda įtakai, esu nusistatęs savo taisykles kuriu ir laikausi, charakteriu nesiskundžiu, todėl bendrauti su manim galima labai paprastai, bet ai kalbant apie darbo tema tai ten manęs neina perkalbėti ar papirkti, darbas man yra šventas dalykas. Šiuo metų kaip kiauras dienas praleidžiu bendrabučio kambaryje tai pareigoms galiu skirti visą ši laiką, maždaug nuo 3-4 vaandas iki kokios 12-1 valandos nakties. Į šias pareigas pretenduoju nes yra atsibode real life pareigos kaip prižiūrtoju ir panašiai, norisi išbandyti kažka naujo, todėl pasirinkau role play serveryje bandyti užimti vyriausybės lyderio areigas, nes šios ganėtinai panašios į prižūrėtojų pareias kaip ir real life serveriuose.

Pirma situacija:

Prie jūsų pribėga žmogus kuris jums sako "STT lyderis ne už ką sulaikė krč pasodino mašina atėmė ir t.t?" Ką darote?

Jūsų veiksmai: Visu pirma pasikalausiu asmens, kada tai įvyko tikslaus laiko, tuomet piliečio paklausiu ar šis turi svarius įrodymus, užtikrinančius jo teisybę ir užtikrinančius STT lyderio katę, tuomet perižiūrėjęs įrodymus ir juos išnagrinėjęs susisiekiu su STT lyderiu išklausti jo versijos, ir tuomet priimu palanku sprendimą abiejoms pusėms.

Antra situacija:

Važiuojate gatve,ir pastebite, kad viduryje jos stovi AFK kažkurios organizacijos lyderis. Ką darote?

Jūsų veiksmai: Pranešu adminisracijai, ir susisiekiu su organizacijos atstovu pranešdamas, jog už pasikartojanti įvyki bus baudžiamas įsėjimais

Trečia situacija:

Gaunate žinutę "Gali greičiau bapkiu įmest į policijos biudžetą reikia ginklų"?Ką darysite

Jūsų veiksmai: Į šia žnutę atsakyčiau, jog už organizaciju finansavimą atsakingas finansų ministras, su juo ir kalbėkitės šiuo klausimu.

Ketvirta situacija:

Jums skambina žmogus kuris sako ,kad turi įrodymų, kad jūs iš mafijos paimėte išplautus pinigus mainais už tylą. Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Prašysiu asmens pateikti įrodymus užtikrnančius mano kalte, jai šis pateiktu už savo nusižengimą atsakyčiau aukštesnėms instancijoms.

Penkta situacija:

Gaunate žinutę "Mano frakcija šia savaitę daugiausia dirbo pakelk alga daugiau nei kitiems payday" Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Atsakyčiau jog dėl šio klausimo kreiptis į finansų ministrą.

Šešta situacija:

Frakcijos lyderis neprisijungia jau 3 dienas Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Susisieksiu su frakcijos lyderiu, jai šis dar kelias dienas nerodytu savo aktyvumo rinkčiau naują frakcijos lyderį.

Septinta situacija:

Ateina kolega ir sako "ė duok man iš savo inventoriaus automatą,šovinių ir pan dalykų". Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Kolegai atsakyčiau, jo nešvariais darbais neužsiėmu.

Aštunta situacija:

Žaidėjas sako "Ė davai aš tau duosiu 80k tu atleisi STT lyderį" Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Žaidėjui atsakyčiau, jog tokiais būdais manęs neišeis papirkti, jog atleisčiau frakcijos lydrį iš jo užimamų pareigų.

Devinta situacija:

Gaunate informacijos,kad vienas iš jūsų organizacijos narių korumpuotas Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Susisieksiu su pranešėjų ir paprašysiu išsamesnės informacijos apie ši kolegą, o tuomet su aukštesniomis instancijomis sprestumėme jo likimą.

Dešimta situacija:

Esate evente,bet tuo metu jūs tik vienas prisijungęs,ir čia staiga ateina žinutė:"Duok skubiai pinigų patvirtink biudžetą čia susišaudymas,sandėlys tuščias reik skubiai parsivežt šovinių lėmenių ir tt" Ką darysite?

Jūsų veiksmai: Atsakyčiau jog biudžetai patvirtinami tam tikromis dienomis, ir ne mūsų bėdos, jog išleidote visus anksčiau autus pinigus ir dabar neturite kai išsilaikyti. lakyte biudžeto patvirtinimo dienos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labas,malonu sulaukti tavo kandidatūros. Tačiau turiu keleta pastebėjimų .Sakai savaitgaliais daugiausia dėmesio skiri savo merginai ? Tai yra sveikintina tačiau ar tavo tas pasakymas "daugiausiai" nereikš to, kad tu savaitgali kai yra pats žaidimo pikas negalėsi skirti pakankamai laiko savo pareigoms? Toliau tu sakai, kad gali skirti projektui  3-4 valandas, tačiau tai bus naktį nes paskaičiuokim sakai gali skirti iki 12 ar 1 nakties tai gaunais , kad tu prie žaidimo prisijungsi tik 9-10 valanda vakaro , kai pats pikas yra 18-20h . Toliau klausimai: Čia man jau patiko tavo atsakymai ,gan gudriai ir protingai atsakyti visi klausimai,ižvelgčiau nebloga lyderį jei ne tas tavo pačio parašytas laiko klausimas. Todėl anketa yra 50/50 Tačiau vien dėl protingai atsakytų klausimų sveikinu tave gavus Vyriausybės lyderio pareigas. Apart to ,kad sveikinu dar laukiu tavęs discord programoje apklausai kaip ir nurodyta anketoje. Plius bus duodamas 2 savaičių bandomasis laikotarpis per kurį bus matyti kaip čia bus su tuo laiku. Ačiū tau už kandidatūrą ir iki susitikimo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie projektą

New Day Roleplay- Tai projektas kuris atneš jums kiekvieną dieną kažką naujo. Tai projektas kur žaidimą riboja tik jūsų fantazija. Tai projektas kuriame jūs galite būti kuom tik norite gyventojas,benamis,svečias,gaujų narys,mafijos narys ,ūkininkas mėgstantis ramų gyvenimą ar bet kas kitas. New Day Roleplay - niekas nebaigta tam kas dar gyvas.

Naudingos nuorodos

Mūsų partneriai

Dizaino piešimas: heicmeister

Visos teisės saugomos © 2018-2019 NEWDAYRP.LT

Dizaino kodavimas: mantasDEV

• Kurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad siekiant geresnių naršymo sąlygų, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Galėsite bet kada atšaukti savo pasirinkimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.